mafla31 Creative Commons License 2005.05.31 0 0 82
Én senkit nem útálok csak azért, mert Amerikában boldogul!!! Nincs rossz véleményem, hiszen ha életem folyása úgy alakul, én is el tudnám képzelni lakhelyemül az Egyesült Államokat. Magam személyesen meggyőződtem tényleg jó hely US. DE!!! Bazd ki! Te azért tényleg nem vagy semmi Photogam! Gyakorlatilag nincs olyan fórum ahol ne ugattál volna be valakinek valami értelmetlen, rosszindulatú, faszságot. Hónapokkal ezelőtt azért hagytam fel az on-line beszélgetéssekkel mert Te belémakaszkodtál valami lényegtelen faszsággal (asszem valami munkahely meg net közötti kapcsolat erkölcstelenségéről prédikáltál, vagy valami hasonló) . Most visszanéztem, és azt látom mindenütt osztod az észt a magyaroknak. US Citizen vagy?! Szerencséd mert ezzel a mentalitással m.o.-on már kiirtottak volna. (Hozzáteszem minden okunk meg is volna rá.) Hosszú és tartalmas beszélgetéseket tudtam folytatni egy értelmes emberrel, aki tényleg jóindulatúan segített, csomó hasznos, számunkra fontos dolgot megtudhattunk tőle... Tőled (rólad) annyi jött le, na ilyen lehet az a fasz, aki miatt minden éppeszű azt javasolja, "kerüld a kinti magyarokat", pláne ha már akcentusa van. Mert neked érthető okoból ugye, ez már kialakulhatott az első hónapban, amikor kimentél. Kérlek ne válaszolj semmit mert engem nem fog megtalálni. Inkább tünj a picsába és levelezz más nációkkal. Hiszen Te US Cititzen, mi meg csóri kis magyar pöcsök! Keress olyan játszóteret, amihez kapcsolódni tudsz. Mert magyarországhoz, a magyarokhoz, te nem tartozol, hiszen te US Citizen vagy. Egy szó mint száz huzz anyádba, fordulj magadba. Nekünk nem kellesz, ne osszad itt az észt... Nyomatékosan kérlek ne válaszolj, senkit nem érdekelnek a faszságaid!!!