Green Tara Creative Commons License 2005.05.08 0 0 849
Hát, Bence,

elég sok lemez stúdiómunkájánál voltam szem és fültanú, csakúgy, mint zenekari próbákon. A lemezre általában a szerző(k) elképzelései, a hangmérnök meglátásai és néha egy kis zenekari óhaj kerül ugye. Hogy milyen arányban, az igen kérdéses. Hazai viszonyokra értem persze, nem Seal meg Guns kategóriára. Bár valszínű manapság ott sem megy sokkal másképp. Kivéve talán Prince - ő úgyis mindig azt csinál, amit akar...
Koncerten más a helyzet, minden könnyebben alakítható és a próbákon belefér mindenki hasfájása is.
Plusz régebben azért vettünk lemezt, mert voltunk egy-két bulin és tetszett amit hallottunk - láttunk. Ma azért, mert reklámozzák meg a konzervklipet nyomják orrba-szájba. Ezért is van, hogy a nagynagy sztár idejön a BS-be és jól megbukik.

Azér' a Velvet Revolveren ott leszünk, mert Slash az Slash!

Egy közös ismerősünk által beszélgettünk az A3 bulin, aki akkor erősen benfenntes volt az említett TV stábban. Ő mutatott be, ennyi. Akkoriban és még pár évig mániám volt a vörös és valami miatt nagyon emlékszem arra a bulira - illetve pontosan tudom, miért, de azt nem árulom el, bibíí.

Tara
Előzmény: Locsmándi Bence (843)