Green Tara Creative Commons License 2005.05.08 0 0 837
Sziasztok,

ma szembesültem először a MM újjáéledésével egy EXIT-es oldal segítségével - aztán Google és már ide is értem. A fórumot olvasva elnevetgéltem, mennyire véresen komolyan is lehet venni egy - egy beszólást. Pocky, Laca, totál igazatok van, remélem, az új MM oldal megoldja a dolgot és helyére kerülnek a rajongók és a savanyú arcok is.
Én a zenekar eljéről lemaradtam, csak egy ősrégi acévillámdécé emlékkoncerten a régi E-ben figyeltem fel egy félmeztelen tetovált srácra, aki a színpadfeljárón toporgott és amikor felment és énekelni kezdett, csodálkoztam, hogy még nem is tudom, ki lehet. Aztán Joe újságolta, hogy játszik az MM-ben, nosza, nézzük már meg - egy-két bulit meghallgatva azt mondtam, lesz belőle valami. Ügyesek voltak, jó zenészek, pontosak. A mostani felállás is erős, bár nekem Pocky figurája hiányzik belőle - hiába, nagy fazon és erős egyéniség. Drukkolok nekik, mint mindenkinek, aki az élő zenében próbál a felszínen maradni. A '90-es években a szakma közelében dolgoztam és a magam módján mindig próbáltam segíteni azokat a zenekarokat, akik nem álltak be a play-back huszárok soraiba, mindezt tettem műfaji vagy tudásbeli megkülönböztetés nélkül. Hiszen a színpadon élőben derül ki csak, ki mit ér igazán. Ezért is furcsállom, ha valaki lemezt kritizál, mert az egy száraz stúdiómunka csupán. Gyerünk, menjünk buliba és arról beszéljünk, ott mit tudnak mutatni a fiúk!
Tud valaki közelebbit, mikor, milyen címen indul az új MM site?
Oda írnék szívesen - a fentiek miatt ugyanis ehhez a nosztalgia szekcióhoz nem tudok hozzászólni.
P. S.
Bence, a vendégkönyvben említett piros ruhás szőke, nos...:)

Tara