Mumu Creative Commons License 2005.04.30 0 0 160

Ne csugedj Tivadar ,nem itt kell siker elmenyeket tarolnod... A klubba eloszor is azzokat hivtam meg akiket ismertem hogyan irnak ,vitatkoznak . ajanlkozokat is akiket utana probaltam olvasni eddigi hozzaszolasaikat. Aztan azt hittem hogy a legjobb ha egymastol eltero mentalitasu tarsaink kerulnek egy ilyen vitaklubba ossze. Ha garantalt hogy a vita civilizalt korulmenyek kozott folyhat (es ez az egy amit garantalni tudok ) akkor lesz egy olyan hely ezzen a k. forumon ahol nem kell tartani a szitkoktol ,a szemelyeskedestol. Ez a fobiam . Gondolom akarmenyiunknek .

Te vagy az akit pont azert kertelek fel legyel velunk , mert maskep gondolkozol a tobbsegnel es ezt jo megismerni ,leragalni es Te is lereagalhatsz egy par agresszio nelkuli ellenvelemenyt .

A hivok / ateistak / nem is tudjak hogy lehet-esek / kozotti arany veletlenul tehat nem akarva , olyan - gondolom - mint kint az eletbe.

En azzonban szivesen hivok meg olyan Toled javasolt meggyozodes-tarsadat (kerultem az elvtars szot ,mint latod..) aki ugy mint Te nem agressziv es van mit irnia . Csak javasolj .

Aztan gondolj azokra a pasziv ittlevokre akik csak olvasnak minket .Mondtam kb. 40000 -re saccoljak akik ezt ugy velik meg tudjak merni . Ott is lehetnek Veled egyet erzok ...

 Nem a  hozzaszolok szama hanem a minoseg ,a gondolat erdekesege , es az arra  reagalas  szamit ...

Előzmény: tivadar (156)