controleur2 Creative Commons License 2005.04.29 0 0 6
helló pippone és a mindenki. Szerintem egy állati jó szakkma, én egy picit katonai vonalon űztem a témát és amikor azt a pályát el kellett hagynom meló hiányában nagyon fájt a szívem és nem tettem le arról, hogy én is irányító legyek még valaha az életembe civilben. nincsenek extra felvételi követelmények, csak szerintem rengeteg jelentkező lesz. a felvételikre neagyon készülni nem lehet, inkább képességeket vizsgálnak (memória, stressztűrő képesség ...stb) mik vagy veled születtek vagy nem. az angol az gondolom megy, annak a rádiólevelezésben lesz (többek között ) nagy szerepe, de az egy külön angol nyelv szinte. az egészségügyi rész sem hiszem, hogy különleges dolgokat követel. viszont ami szenzációs az a munka milyensége. számomra nagyon sokat jelent, hogy valami olyan munkát csináljak amire nem sok ember képes. (ehhez képest most a fantáziátlan marketingkommunikáció vonalon dolgozom). úgyhogy kitartást és ha máshol nem is talán a felvételin összefuthatunk. üdv mindenkinek ...a "szakállas" repirányítóktól pedig várnánk a bátorító szavakat és jó tanácsokat valamint bármilyen infót ami az irányítókkal kapcsolatos.
Előzmény: pippone (3)