gabesz33 Creative Commons License 2005.04.29 0 0 73

Szerintem most inkább a műbalhé megy, meg akarnak félemlíteni mindenkit, mondjuk egy pár hete megijedtem, mert olvastam egy küldöldi hírt, amely szerint már a soulseeket is figyelik külföldön. Azelőtt csak kazaa, meg bearshare, meg donkey, meg ki tudja melyik volt megemlítve.

A kérdés, hogy az internetszolgáltató kiadhatja-e az adataimat?mert mostanában erre is volt péla, hogvy az invitel kiadta néhány usernek az adatát a hatóságnak.

Másik, hogy szerintem a pénzes szolgáltatásokat figyelik, nem tudom elképzelni hogy valakit elkapjanak mert mondjuk a slsk-n megosztott öt gigát, mert akkor végigkéne menni magyarorszáágon, és több ezer embert, fiatalt kéne bebörtönözni,ami nem működik.

Ez a gáz, hogy szerintem nincs olyan háztartás, ahol van gép, és nincs bármilyen illegális szoftver, zene, vagy bármi. Meg az tényleg legális, hogy a gépemen van 30 giga zene, de ha megosztom akkor bűnös vagyok?Vicc.

Nem tudom, mit hoz a jövő, de azért félve töltöttem le az oasis még meg nem jelent albumáról a számokat..(: