gaiala Creative Commons License 2005.04.26 0 0 3730

Kedves Barbo!

 

Nem írom ájtatosan a mondandómat. nem győzőm hangsúlyozni, hogy bűnökkel, hibákkal teli ember vagyok én is. Nem vagyok elvarázsolt, félküllős...a szózuhatagaimnak pedig ha figyelmesen olvasod, összefüggő jelentése van... :-).

 

Egy-két ember szállt vitába a mondandómmal úgy, hogy érvelt. De ők is két mondat után inkább a személyeskedő bántást részesítették előnybe. Mármint az épeszüségem tényét vonták kétségbe :-).

 

Mondj érvekkel alátámasztott véleményt arról, amit írtam. Mi nem igaz benne? Én szerintem senkit sem bántottam meg, sértettem meg itt a fórumon.

 

Szerintem egy intelligens homoszexuálissal erről nyíltan lehetne beszélni...nem hiszem, hogy megkergetne...nem hiszem, hogy elfutnék, mert én pontosan azért küzdök, hogy ne szülessenek gyermekek ilyen komoly terheltséggel. S szerintem egy homoszexuális sem akarja, hogy más gyermekek is ilyen problémával szülessenek és éljenek, mint ők..mert ez nem könnyű élet így...lelkileg nagyon nehéz ...Igen is, minden rosszért mi vagyunk a felelőssek áttételesen. Minden szenvedésért és könnyért...Ha ezt felismerjük és tudatosan a jót küldjük szét magunkköré, akkor jobb lesz a világ és boldogabbak lesznek az emberek...

Ez miért felháborító vélemény?

 

Nem is kell senki homoszexuálisnak elbújdokolnia...Én nagyon együttérzek velük és szégyenlem magam mindenki bűne miatt. Mindegyikük szemében a saját tiorzszülöttségem látom...inkább nekünk kellene mélyre süllyednünk, hogy annyi mocskot szórunk szét az aszrálsíkban, hogy aztán a természeti csapásoktól kezdve a betegségeken át ártatlanok nyakába hullanak vissza...Ezt kellene felismerni. Hogy mekkora felelősségünk van abban, hogy a világon a rossz rodeózik...

 

Az amiről írok, nehezen elfogadható...mert szembeállít saját magunkkal a saját mocskunkkal, s azokat mutatja meg nekünk, akik miattunk nem élhetnek teljes életet...Ezt csak az érti, aki végiggondolja azt, amiről írok...

 

ÉN A HOMOSZEXUALITÁSSAL KAPCSOLATBAN CSAK A CSALÁDALAPÍTÁS GONDOLATÁT KIFOGÁSOLTAM. Valamint a "honnan tudod, hogy nem ez a normális szexuális kapcsolat, és te vagy a MÁs" kérdést vonom kétségbe...:-).

 

Remélem nincs harag csak azért, mert máskép látom a világot...

Előzmény: barbo (3726)