OWO Creative Commons License 2005.04.25 0 0 20105
Sziasztok!

Már másodszor fordul velem elő ez a probléma. Van 3 fizikai Winchesterem, 2 db. 40 GB-os és 1 db. 120 GB-os. Egyik pillanatról a másikra a 120-as HD egyszercsak eltűnik a rendszerből. XP Pro-t használok. Semmi sem látja. Se PQMAGIC, se Totalcommander, se eszközkezelő, semmi. Aztán, ha boot-olok mondjuk Linux-al, akkor bezzeg ott van, kezelni is tudja. Vagy, ha valamilyen virtuális DOS-al bootolok és PQMAGIC-al belenézek, minden a legnagyobb rendben van. Tehát csak is az XP-vel lehet a gond. Már csak azért is mert, ha egy korábban elmentett XP rendszerrel bootolok, akkor szintén rendben van minden. Valamit csinálhattam a jelenlegi rendszeremben, ami miatt a rendszer "elfelejtette" a 120-as Winchesteremet, de nem tudom, hogy mit. A probléma előtt 2 jellemző dolgot csináltam.

1. Bekapcsoltam a Nero Imagedrive-ját. Aztán kikapcsoltam, de a hiba nem szünt meg.

2. CD-t írtam. Volt egy gagyi CD, ami elég rendesen megbolondította a rendszert. Erre a CD-re végülis nem tudtam írni. Ezt a CD-t kaptam valakitől, mert neki nem írta az írója és kért, hogy próbáljam ki, hátha az enyém írja. Kezdetben írta is, de újabban "megbolondul" tőle a rendszerem. Ez a CD: Fibra. Fújj :(((!

. Van valakinek valami ötlete, hogy hogyan tudnám ismét láthatóvá tenni az eltünt meghajtómat?

bye