Alanis32 Creative Commons License 2005.04.24 0 0 712

Soffi: ok, vegyük alapul azt, hogy nem nekünk, régi fan-eknek akarnak játszani, és hogy az új rajongókat kurvára nem érdekli a múlt - akkor miért írják le a hivatalos biográfiában és sajtóközleményben azt, hogy "A már több mint 10 éve működő zenekar felállása múlt év nyarán újult meg....." (ami ráadásul hazugság is merthogy az utóbbi 5-7 évben nem is működött a zenekar, de ezt is kitárgyaltuk már korábban)?

Aztán a dilettantizmusról: Bencét tudjuk ki, Diabloról is tudjuk már, hogy ki, szóval azt hiszem nem igazán kéne őket a dilettánsok közé sorolni (ugye jól értettem, hogy mindenki, aki a régi MM mellett állt ki itt a fórumon, az szerinted hozzá nem értő.......már kettőt megcáfoltam, de amennyit Dóráról tudok, őt se nevezném annak......)

Ja, meg még azt akartam kérdezni tőled, hogy ugye a "megélnek belőle" alatt a Hooligans-et értetted? Merthogy az új MM esetében még nem igazán hallottuk sem lemezeladási, sem koncertlátogatottsági adatokat...

 

Dórához meg annyit tennék hozá, hogy az jutott eszembe a beírásodról, amikor anno Betty Love elkezdett szólózni.....ugyebár a Soho Partyban nem sok mindent csinált, de aztán úgy döntött, hogy bakker, márpedig én megtanulok énekelni....és én ezt marhára tiszteltem benne, még akkor is, ha a zenéjét továbbra sem kedveltem....