BigDaddyLaca Creative Commons License 2005.04.23 0 0 705

Szeva Pálinkás Tomi!

Örömmel olvastam a soraid mert számomra ez a normális értékelhető beszélgetés két ember között még ha tele is van kritikával!

A Trafóba nem tudok elmenni, bár kecsegtető a duplajéger, de majd egyszer valahol valamikor.

A szülö-gyerek viszonnyal nagyon megfogtál mert én is pont ezen melózom, hogy tudnám a gyereknevelést olyan irányba terelni hogy a "pléjsztésön,számítógép,nájkicipő,kurvajómobil5évesen" világban mennyire tud felülkerekedni az őszinte apa-fia kapcsolat! Nem könnyű!!

A gyöngyszemeidet viszont be kell valljam én nem tudom értékelni, és gyorsan hozzáteszem, lehet az én szellemi korlátoltságom miatt van, de ha ezzel embereket mozgatsz akkor háleluja. Tudod kinek a pap szindróma megint!

Viszont én nem kezdem el szétcincálni! Te írtad, ha neked jó és üzen, akkor ennyi!

Csak írtam ide még azért, de ilyenkor má van kedvem hozzá!

Ui: Nem mentegetőzés, de a Kánaán lemezen nagyon sokat figyeltem Kiss Endy instrukcióit! Az ő ötlete volt azabizonyoshuligörlszhulibojsz, mert mindenképpen szerette volna ha megjelennek a korszakok a zenekar életéből! HÁÁÁT így sikerült!

Megjegyzem tetszett amit a Soffi írt, de hát ez természetes az én esetemben!

Üdv

Előzmény: diesel()diablo (695)