as_roma Creative Commons License 2005.04.23 0 0 694

1. milyen első lemezes banda????

2. háligandá???? 1. 2. H. lemez teljesen korrekt, 3. lemeztől folyamatos csúszás, persze ez értékrend kérdése.... de mi kb. 10 ember, akik jártunk Hooligansra, amíg félházas koncerteke adtak, most már nem megyünk (a zene miatt )+ megvettem a zúj lemezt, és gondolkodom a kuka műveleten??? szomorú vagyok e-miatt, mert rettentően tehetséges zenészek....  sz'al milyen kompromisszum???

3. Pocky mester, akit nagyon tisztelek,és 10 éve baromira nagy példakép volt számomra, véleményét megdöbbenve olvastam. Egyáltalán nem értek vele egyet, sőt csalódás volt, és nem akarom elhinni, hogy ez az ő irománya volt....

4. Lacának a privát életben sok sikert, és boldogságot kívánok, de mint ahogy Diesel írta, ez szánalmas,  "huligőrlsz hulibojsz stb...  "

5. valszeg soha nem fogom hallani az új MM albumot, mert párunknak, az a szellemiség,  amit képvieselt a zenekar anno, már nem létezik.

Sajnálom, hogy nem sikerült új nevet kreálni, és ezzel felszakítitottak olyan sebeket/érzéseket , ami nagyon nehezen gyógyult anno...

Nekem pl. Bence pengetője évekig ereklye volt, kb olyan, mintha Slashtől kaptam volna....  pl. most jutott eszembe, ahogy a pecsában knockin' on heaven's door-ra állt be a banda 94-05-22-én, és mi akkor még csak kintről csodáltuk őket, hogy utána tátsuk a szánkat a műsoron, amit elővezettek számunkra hibátlanul.... 

Na jó be is fejezem, mielőtt Bence még magához nyúlna a sok dicsérettől, de azt el kell fogadni, hogy itt nem az új ellen vannak az emberek, hanem a régi mellett....

Előzmény: MVP (693)