szomi_szomi Creative Commons License 2005.04.21 0 0 268
Hát ez sem fog jókedvre deríteni senkit: Még az első ütem "története" sem fejeződött be. A garázs továbbra is beázik a Torma 1 évig tartó javítgatásai ellenére. Hivatalosan a garázst mint közös helységet úgy tudom, hogy még nem is vette át a társasház. Most azt hallottam, hogy a beruházó/kivitelező kerek perec közölte, hogy ő nem csinál a továbbiakban semmit, mert az túl drága lenne. Ha akarunk valamit, akkor pereljünk. Azt hiszem ez a hozzáálás magáért beszél... Nyilván perelni is fogunk, de a jelenlegi közös képviselőnk még ugyanazaz akit még a beruházó bízott meg és a beruházó alapította cég alkalmazottja (sajnos nem váltottuk le). Így a közös képviselőnek lelki válságot okozna a per megindítása. Ergó le akar mondani. Csakhogy valamiért nem sikerül neki összehívni azt a nyamvadt társasházi közgyűlést ami hivatalosan is megtehetné a közösképviselőváltást, pedig már vannak is jelentkezők a munkára. Szerintem ez szimpla időhúzás és a tököm tele van a folyamatos szopatással. Na a lényeg, hogy a beruházó által megbízott közös képviselőt azonnal váltsátok le, mert komolyabb garanciális problémáknál nem tud hatékonyan eljárni. Sajnos ez a III. ütemnél csak az összes ütem elkészülte után lesz lehetséges, de akkor lépjetek azonnal.