Tarpai Creative Commons License 2005.04.16 0 0 1258

Válaszolva Macroglossa felvetésére, miszerint Irán az egyetlen lehetséges megoldást választja az atomfegyver fejlesztéssel, hát véleményem az, hogy vallási fanatikusok kezében én nem szivesen látom a tömegpusztító fegyvereket. A valási fanatizmus nélkülözi a logikát, racionalizmust, együtérzést, könyörületet, csak a saját igaza számit, és még csak meghalgatni sem hajlandó téged a más véleményeddel. Ha valóban szert tesznek nukleáris fegyverekre, akkor szerintem ők be is vetik !!! Nem félnek a haláltól ! Az "istenük" szerinti kívánatos, és jó dolgot cselekszik ! És ami az egyik legfontosabb, hogy a muzulmán vallaás "eleve elrendelő" azaz azt tanítja, hogy "Allah" már mindent mint egy forgatókönyvet megírt, és abba az embernek nincs beleszólása. Na már most ha egy vallási vezető azt mondja, hogy ez "isten" akarata, és ő úgy is megígérte, hogy nem hagyja hogy a "hitetlenek" ( Keresztények, Zsidók, Hinduk stb ) bosszút álljanak, szóval akkor nincs semmilyen erkölcsi, vagy józan ellenállás a fanatizált népben ami "álljt" parancsolna a nukleáris, vagy bármely más tömegpusztítófegyver bevetésének !

 

Ja és ne gondold, hogy ők ( Izrael, Irán ) csak egymással vannak elfoglalva ! Te mint keresztény kultúrájú ország államopolgára a következő név vagy a listáján! "Csak azta fránya Izraelt beletudnánk már szorítani a tengerbe!" Aztán ....................  !

 

Na én nem szeretném ha lenne "aztán" !