monómanó Creative Commons License 2005.04.10 0 0 3332
Monómanó rászabadult a netre 2.rész: friss benyomásaim a Rezét Kupáról. Jó időben, jó helyen, jó szervezéssel lebonyolított kifogástalan rendezés.(Szerintem.) A terep simaságát ellensúlyozta a pálya hossza és a süppedős homok illetve az iránymeneteknél a sok letört fenyőgally meg toboz. A terep egyhangúságát a számos feladattal sikerült feldobni. A domborzat, a növényzet meg a tereptárgyak azonosításával minden korrekt módon megtalálható volt, így a tényleges erőnlét és észenlét dönthetett a csapatok helyezésében. A gödörjárásnál elkövetett baklövésünket a Rendezővel egy pillanat alatt sikerült megnyugtatóan tisztázni: el kellett volna olvasnunk a térképen a jelmagyarázatot, akkor nem vesszük le a „kis mélyedés”-t , amit én konyhanyelven „lapos gödör”-ként szoktam nevezni. Az efelett érzett bánatomat kitűnően orvosolta a viadal végén elfogyasztott néhány pohár igen finom forralt bor. Messziről jött ember azt mond, amit akar, de a verseny eredményhirdetését a legritkább esetben tudja kivárni. Várom az értesítőt, a RENDEZŐKNEK meg KÖSZÖNET és GRATULA!