heliosis Creative Commons License 2005.04.06 0 0 124
Az a 4 az 1-ben gép már többször is szóba került, mindíg más és más "névvel" illetve, de soha nem a sajátjával. Vital Center a neve és a WS Teleshop forgalmazza (www.wsteleshop.hu) 17e Ft-ért 2db-ot adnak egyszerre. Alapjában véve támogatom a több az egyben dolgokat, és szerencsére, vagy balszerencsére eléggé elterjedt vásárlói magatartás ennek előnyben részesítése. Mint (sok)mindenben ebben is a másik véglet képviselői a másik csoport, jelen esetben gyümölcsléivásra-> gyümölcscentrifuga, aprításra-> aprítógép stb. Az a sejtésem, hogy azok a több az egyben gépek, amelyeknek az ára megegyezik az 1 funkciójú gépekével, minőségileg nem nyújthatják ugyanazt, mert akkor többért is adhatnák gondolom. Ezt a Vital Centert többen is lehúzták (jóval többen mint amennyi dícséretet hallottam róla), de jellemző rám, hogy az ára meg a többletfunkciói miatt rábeszélem magam, meg hogy majd én óvatos meg alapos leszek vele és akkor biztos jó lesz hosszú ideig, megveszem, aztán... és innen bizonytalan a kifejlet. Tény, hogy nálam a zoknicsipesz, a rázogatós elem nélküli zseblámpa, a porfeltörlő robot használatban vannak a mindennapokban. Volt persze bóvli termék is, de azokra ki emlékszik? Mindenesetre növekvő kiadásaink (pelenka, bébiétel, gázdrágulás, benzindrágulás, OTP fixhavirészlet kezelési költség növekedés stb.) rákényszerít a költséghatékony vásárlás alkalmazására. (pont mint a multi munkahelyemen, bár én nem rugok ki otthonról senkit, ha nem úgy alakulnak a bevételek, meg olajárak, meg rézárak, stb.) Azért akinek van írjon még a VC gépről.
Előzmény: _tyúkanyó (122)