flashman Creative Commons License 2005.04.05 0 0 349
Na igen a domb mögötti rész. Nem egyszerű hely az biztos. :)
Pedig gyerekként mennyit játszottam ott. :( Idegeltük jól az orosz katonákat. :)

Most hétvégén kutyával sétáltam a patak mellett a kis híd és a rákospalotai út közötti részen.
Kisebb népvándorlás volt, olyan sokan voltak kint a jó időben. :)

Viszont szétkapott az ideg. A szentmilyáiról az erdőn át kocsival jönnek-mennek a lovardához! Nem ahhoz, ami bent van az erdőben, hanem ami a kis híd után van. Megyek az erdő közepén és ledudál egy baromarcú köcsög, hogy aljak már félre, mert vinne a kölkét lovagolni. Mindezt egy kis erdei úton. Azt hittem felborítom a köcsögöt kocsistul. A kis út mondanom se kell, hogy teljesen tönkre ment, mert két oldalt kitaposták a kocsikerekek.
Kb. 2-3 percenként jött egy kocsi. Le se szarták, hogy ott sétálgattak az emberek, és tigrisugrással vetődtek be az útszéli bokrokba, hogy elférjenek a kocsik, és ne lökjék be őket.
Mozogni hozza a gyereket, de attól a 400-500 méter sétától már inkább megkíméli.
Komolyan mondom, nagyon lehangoló. :(

Ja és még valami. Már vannak kullancsok!!!! Fél óra alatt vagy 10-et pöcköltem le a kutyáról!
Utána egyből mentem az állatorvoshoz, vettem a kutyának ilyen kullancs és bolhairtó löttyöt, amit rá kell csepegtetni. A doki mondta, hogy minden második kullancs fertőzött. Lassan a mi kerületünk lesz a legfertőzötebb. Fasza. :(((
Előzmény: onill (348)