Zoli_az_oktato Creative Commons License 2005.04.02 0 0 533

"Így tudok BÁRKINEK segíteni. Nem csak azoknak, akik havi n150e FT-ot keresnek...

Nézd, én nem válogatom az embereket, megkérdezem tőlük, akarják-é, ha igen, akkor kiderül, hogy együtt tudunk dolgozni, vagy nem..."

Evvel csak 1 bibi van: Vajon ezek az emberek kiket hoznak be?

Ha valaki munkanélküli, akkor már a kezdőcsomag megvásárlása is gáz neki.

"Minden megvalósítható amit az emberi elme ki tud gondolni!" Napoleon Hill.

A munkanélküli sajnos a saját gondolatainak köszönheti, hogy azzá vált.

Tapasztalatból tudom, hogy milyen nehéz, és időigényes egy-egy ilyen beállítottságú embert felhozni még csak az alap szintre is.....

És itt megint előjön a másolódás: vajon aki eleve a gondolkodásában merev, elzárkózik a váltás, vagy a változás gondolatától, valyon milyen embereket fog bevonzani?

Magyar mondás: "Madarat tolláról, embert barátjáról....."

"Lehet, hogy rossz körülmények vannak nyugatmagyarországon, de azt látom, hogy ha az emberek 80%-ának nem lenne jövedelme, 2 hónapig, csődbe menne a család!

Tele van mindenki hitellel, azt költik, amit még meg sem kerestek..."

Ebben 100%-ban egyet értek! Ezt én is tapasztaltam, de nem csak nyugatmagyarországon, hanem országszerte....

Viszont ez nem a pénz nélküliséget, hanem a pénzügyi intelligencia hiányát jelenti!

Ezért kell nekünk a megfelelően nyitott, és tanulni akaró embereknek ezt is megtanítani!

"Csak nézz utánna, hogy hány nevet tartalmaz ma a BAR lista.

kb. 1 hónapja hallottam valamelyik hírműsorbanasszem tv2-es, hogy kb. minden 5. hitelre eladott új autót lefoglalnak a bankok... "

A weboldalamon ott van a hiteles forrás! Sztem ez is pénzügyi intelligencia kérdése....

Ja, és ne hagy magad félre vezetni, nézz be a közeli Tescóba, vagy más hipermarketbe, vagy bevásárló központba, figyeld, hogy mi van a bevásárló kocsikban! Én ettől vagyok rosszul, hogy mennyi felesleges kacatot, bóvlit, értéktelen, vagy gyorsan értékét vesztő holmit vesznek meg tök fölöslegesen!

Pl: plazma TV, házi-mozi, HI-Fi, és más divat cikkek....

Előzmény: TaKy99 (531)