TaKy99 Creative Commons License 2005.03.30 0 0 525
"Hány olyan üzlettársad van (fronton) aki a honlapodon keresztül talált meg és most veled dolgozik? (ha nem akarsz, ne válaszolj)

Sajnos egy sincs...:-((( Éppen ezért kértem meg a topic lakókat, hogy szedjék ízekre!

Mindenkinek kiváncsi vagyok a véleményére, kritikájára, vagy észrevételére."

 

Nem a honlapoddal van a baj, az szerintem jó. Javaslom olvasd el Nógrádi Bence: Rinocérosz üzletkötés könyvét. Főleg a hideghívásról szóló részt. Akkor rá fogsz jönni mi a baj a "honlapoddal"!

 

"Vagy inkább +infóanyagnak szánjátok a személyes mt mellé?

Nem egészen. Inkább egy célnak, amiért érdemes csatlakozni...."

Szóval mégis 'infóanyag', olyan, mint nálunk a danet.hu.

 

"és hogy a kezdő kb. 20 ezret mennyi idő ráfordítással hozta vissza.. sokan ekkor lepődnek meg!

Ezen nincs mit matekolni. Egyszerűen: ennyi idő, ennyi energia, és ez az eredmény..."

 

Ja, hogy te erre gondoltál! Ezt én is megtudom mutati. Sőt a HTT egyik pontja pont ez, megmutatni, hogy ennyi idő, ennyi energia, és ez az eredmény...

A matekoláson azt értettem, amikor a kompenzációs tervet mutatod be...

 

"Példa: (véletlenül hallottam meg) egy nyugdíjas, aki arról beszélt, hogy a két hónap alatt amióta ő szedi a "bogyókat" nemcsak az egészsége javult, hanem keresett 13 ezer forintot, és észre sem vette, hogy dolgozott, mert annyira természetes volt neki, hogy beszél a "bogyókról". Erre kifelé menet az előttem álló 2 huszonéves megjegyzése: apám, ha a vén csont így hozza a suskát, nehogy má' csak neki menjen ez a bolt..."

ÉS

"Az autó ma már nem kihívás, nem mozgatja meg annyira az embereket, de egy saját családi ház.....

Ami elérhető, mégis elég motíváló.... Szóval ez a cél ezzel a honlappal."

 

Na itt van a kutya elásva, ha valakinek azt mutatod, hogyan lehet 13 ezret megkeresni, akkor ő annyit szeretne keresni. (nagyságrendről beszélek)

Ha valakinek azt mutatod, hogyan lehet családi háza, akkor azt kell mutatni, azt hogyan tudja megkeresni.

Na szerintem itt van értelme a rendezvényeknek.

 

"Én még ezzel a másolódással sem értek egyet. Határozzuk meg a célt és szabjuk személyre, hogy kinek hogyan megy a leghatékonyabban."

A másolódáson ne azt értsd, hogy az üzlettársad magyar szóval: 'majmol'.

Hanem: Gondolj bele: Üzleti, vagy termékbemutatón ha a tehetős üzlettárs-> kaja, pia, ami szem szájnak ingere. Arra agy 'csóró' mit fog mondani. ezt én nem tudom megtenni. Vagy időpontegyetzetés telefonon, ha az enyémet használjuk (vezetékes) akkor a végén elkérem tőle azt a 103 Ft-ot. Nem azért, mert bunkó vagyok, vagy nem tehetném meg. Azért mert valaki nem teheti meg. A másolódáson ezt értsd. A szponzortól látott személyes példát. 

Előzmény: gma (524)