TaKy99 Creative Commons License 2005.03.29 0 0 520

Albertinka

Teljes mértékben egyetértek. Nem írtál újat, csak igazat.

Egyébként ezt az érzelmi függőséget lelkesedésnek hívják.

 

Rali

Azért a vallás egy kicsit erős, annak más paraméterei vannak.

Ha egy amerikai típusú kereskedőcégnél hallanál egy reggeli 'míítinget' meg lennél lepődve.

(Én véletlenül belecsőppentem egybe) Hát elsőre én is azt mondam, ezek fanatikusok....

 

Pyrotax:

"Már csak az a kérdésem, ha ebbe ennyi energiát feccöltök néhány kicsi %-kért, akkor miért nem teszitek ugyanezt saját kiskervállalkozásban 20-50%-kos tiszta haszonért? Hmmm???"

 

A árrésről egy másik topikban felvilágosítottalak.

Hogy miért nem kisvállalkozás?

Elmondom: Eddig kb 80 ezret fektettem be, 40-et vettem ki. (2005. jan. 24-én regisztráltam)

Az vállakozásunkba (2 éve indítottuk)  (csak a pénztárgép volt 80 ezer) cca15m árukészlet, cca-1m üzletberendezés, cca3m(pályázat) műhelyberendezés. 6m(hitelre) teherautó... Azóta új műhely, mégegy üzlethelység... kellene venni még egy autót...

A haver most kezdett, panaszkodik, a 10m mellé 10m vett fel hitelre és kellene még...

Na most mond azt egy átlag alkalmazottnak, tuti vállalkozás, befektetés minimum 10 misi...

Ehelyett 80-150e részletekben és kipróbálhatod magad...

 

Ráadásul ahogy Zoli írta, megtanítja, hogyan csinája, és utánna nem kell ottlennie...

Ha én/társaim kiadom az üzletvezetést idegenbe, mert csinálunk, még 6 üzletet, gondolod, az idegenbe kiadott üzlet annyit fog hozni, amennyit nekünk? nem fognak meglopni ugye? lekötelezett lesz az üzletvetzető ugye?..

NEM! Ott kell lennünk mindehol, ha azt akarjuk, hogy menjen a szekér..

Pénz van, Idő nincs...

Miről szól az MLM pénz és idő....

 

 

Zoli

Kérdésedre kicsit feljebb már válaszoltam.

Jól néz ki a honlapod.

Azért lenne egy kérdésem. természetesen kivétel erősíti a szabályt alapon.

Hány olyan üzlettársad van (fronton) aki a honlapodon keresztül talált meg és most veled dolgozik? (ha nem akarsz, ne válaszolj)

Vagy inkább +infóanyagnak szánjátok a személyes mt mellé?

Ahogy mi a Vebso-t és a Danet-et?

Az üzlettársaidnak is van ilyen SZEMÉLYES honlapja, vagy ők a tiedet mutogatják?

 

Előzmény: Albertinka (508)