sydbaj Creative Commons License 2005.03.23 0 0 98

   Nem veszen sértönek, sört respektálom az álláspontodat....picsáig voltam az elmult hetekben ezzel a bünbakok keresésével.... nekem beszélhetnek állambiztonságról,semlegeshozáértötörtésnészekeről, akinek a hívtása lenne az igazat, csak is az igazat 15-év multával egyszer már feltárni, lezárni.DE NEM!!! magyarázkodnak csürik csavarják a dolgokat mentik a börüket.GYOMROM KEVEREG MÁR AZ UTÁLATTÓL.... ennyire jellemtelenek vannak mind két oldalon a magyar -politika arénájában..Talán ugy is fogalmazhatnék, hogy semmi nem változott a nemzetbiztonság területén, mert a mult operatívjai és az újannan beáramlók hatványozottabban  aktivak mint valamikor. 

Most már nem csak pitiáner privilégiumokért teszik az amit tesznek, ma már lehetöséget látnak mérhetetlen anyagi gyarapodásra.Ezenkeresztül az ország teljes kiárúsitására idegenek részére.

Azért tettem fel forrás megnevezése nélküli listán szereplöket, mert napjainkban ezek a személyek activ részvevök a közéletben. 

AZ HOGY HOGYAN, ÉS KIKÁLTAL, AZ VILÁGOSAN VAN DOCOMENTÁLVA.

Esetleg a kétség merülne fel a megnevezettek kilétáről, azt könnyen lehet ellenörizni.

A forrás megtalálható a neten.igy leht, hogy szépséghiba van abban, hogy forrásnélkül  mertészkedtem feltenni.

De mindig csak nekem kell jónak lennem??????

Előzmény: Mijo (96)