popchopy Creative Commons License 2005.03.22 0 0 53

K.  b marci!

 

Február 1-e már régen volt, tudom, de ígértem beszámolok a dolgokról.

Nos, azon a napon - fél év várakozás után - bementem az alváslaborba ottaludni. (vagy ott aludni)

Egy kütyüt raktak a nyakamba, amiböl drótok vezettek az egyik ujjamra erösített csipeszbe, meg az orromhoz vezetö légzésfigyelöbe.

Jót aludtam, bár a 1/2 6 -os ébresztés durva volt, aztán egy igen sovány reggeli után meg lehetett várni az eredményt. Délután 2-kor kerültem sorra!!.....

A horkolást kimutatta, de mivel az oxigénszaturáció (miket meg nem tanul az ember az egészsége miatt) vagyis a vér oxigénszintje jó volt, nem javasolták az maszkos vizsgálatot. Viszont a pulzusom érdekes módon éjszaka igen nagy amplitúdóban mozog. Ezért javasolta, hogy menjek egy el kardiológushoz is....

Horkolás ellen meg felírt egy gyógyszert, amit kiváltottam, de még nem próbáltam ki. (Az influenza engem is elkapott, és kaptam mindenféle antibiotikumot, amivel nem akartam keverni ezt a gyógyszert)

Hát itt tartok. Most ki kellene próbálni, mi lesz, ha szedem a gyógyszert. Valami toroklazító, állítólag. Várjál csak, a neve, ... a neve.... Euphylong minor.

A tünet amire adták az meg valami benignus horkolás. Fogggalmam sincs mit jelent.

 

Akkor legközelebb, ha kipróbáltam. Bár az eredményt úgyse én fogom megmondani, hanem aki mellettem alszik....

 

Üdv,

popchopy

 

 

 

 

 

 

Előzmény: b marci (41)