sydbaj Creative Commons License 2005.03.21 0 0 90

     KÖZVETLEN A REDSTERVÁLTÁS UTÁN nagy reményeket füztem, hogy kiaalakul egy  polgáritarsadalom amely  feltudja számolni multat,s eltudja kezdeni  a jövő épitését....BASZOTT NAGYOT TÉVEDTEM....15-év után még else  kezdödött.

ISMÉT A CEFRE KERÜLT FELSZINRE.. VOLT EGY IDŐSZAK AMIKOR KEZDETT ALAKULNI A JÖVŐ KONTURJA...de hamar elvitte az idegen áromlat a kontúrjait.

SZOMORÚ VAGYOK... magamt ámitgatom, hogy ez csak egy átmeneti tisztulási periód.Fenéket.. ez egy tervezett nemzetgyiklolás.....

Néha a rideg valóság észheztérit.... amikor egy Szt tiszt képtelen felhörpitrni azt a mérgezett coctailt amit a Moszad kevert,a nemzet részére akkor rodhadt minden...

Amikor azok szégyenitik Kossúth örökségét akik a nevét sem tudták leirni a közelmultban, akkor egy magyar sírni szeretne....

Amikor azok oktatnak a demokráciáról akiknek az volt a demokrácia amit megendedett nekik a hatakom.

Azok beszélnek békességről, megértésről akkik elödjei akasztottak, börtönöztek.

Azok akarják megtiltani a gyülölködést akik százszorossan jobban gyülölnek bennünket mint mi öket.

Ez a mentalitás tükrözödik azon a forumon amit hosszú fontolgatá utá végképen feladtam.

BETEKINTETTEM:: ugy kiváncsiságból,magamt ostorozom a hüjeségem végett hogy éveken keresztül probálkoztam a lehetetlennel....