a legkisebb ugrifüles
2005.03.17
0
0
9
Kedves Cserfa,
én sem tudom szerkeszteni az általam nyitott topicban, de nem is vagyok topicgazda státuszban én sem (Te sem). Emiatt gondolom, hogy a topicgazdai mivolthoz köthető.
Előzmény:
Cserfa (8)