Zoli_az_oktato Creative Commons License 2005.03.17 0 0 447

Amíg az oldalam szeditek ízekre, elmondom, hogy ismerkedtem meg az mlm-mel.

A történet '93-ban kezdődött. Egy autószerelő haverom meghívására elmentem egy kecskeméti közös ismerősünkhöz. Ő beszélt nekünk egy mágneses kütyüről, amivel kevesebb lesz az autók fogyasztása. Mivel gépész vagyok, elsőre nagyot röhögtem a dolgon, de mivel azt mondta a közös ismerős, hogy ha nem válik be, akkor visszavásárolja a ketyerét, hát felraktam az autómra. Akkor egy 2,3-as Opel Rekordom volt. Gondoltam, most jól alátok fűtök, mert frankón írtam, hogy mit költök a gázolajra, és ha nem lesz kevesebb, akkor abból balhét csinálok... Tehát mértem. Elmentem még Angliába is, (edzőtáborba) hogy minél több mérésem legyen. Az első meglepetés ekkor ért, mert az autóm kevesebbet evett! Gondoltam, ez nem lehet, biztos a kinti nyál miatt... Aztán itthon is tankoltam párszor.. és a fogyasztás maradt. Kénytelen voltam belátni, hogy itt valami történt. Akkor még nem lehetett úgy utána járni, mint ma, de beleraktam 3 évet ebbe a témába, és csináltam is egy tanulmányt a mágnesességről. Aztán egyszer ott voltam a havernál, és a saját fülemmel hallottam, hogy valaki ismeretlenül felhívta, mert ilyen ketyerét akart venni.... hát így indultam el a "lejtőn" a többi meg már ott van a weboldalamon.

Hát köszi, hogy elolvastatok.

DéZé