endry Creative Commons License 2005.03.10 0 0 199
Nagyon érdekes, hard, és pasa eltéro" véleménye! De minden ember, és élethelyzet annyira különbözo", hogy igazán nehéz okosan látni, vagy bölcs, helyzethez illo" tanácsot adni! Én talán, azért vagyok autentikus ebben a kérdésben, mert egyazon kapcsolatban éltem át a teljes mélypontot, és a boldogságközeli harmóniát... Lehet, hogy hard, anno szétválást tanácsolt volna, és a mostani jólmu"ködo" kapcsolatom helyett, négy boldogtalan ember tengo"dne, de persze az is lehet, hogy egy új kapcsolatban mindketten boldogabbak lennénk?! De mivel, nincs hitem a felho"tlen boldogságban, és az újrakezdések is nagyobb százalékban kudarcosak, mint sikeresek, (ennek a miértje külön fejezetet érdemel) inkább a házasságomat épitgetem, próbálom a leheto"ségekhez mérten, harmónikussá tenni, márcsak a két gyerekem érdekében is! Mostanában az a felismerésem, hogy gyerekek nélkül nem tud jól mu"ködni egy párkapcsolat! Viszont gyerekekkel a rosszabb is képes megfelelo"en együttdolgozni...Alapveto"en mindig kell alkalmazkodni, meg kell békülni azzal amin a másik képtelen változtatni, (meg amin én) nem hiszek az örökké tartó szerelemben, ami minden nehézséget áthidal! Márcsak a biológia is mást mond, (én például, minden nap két új no"t tudnék felborítani, csak uralkodok magamon)....