wamzer Creative Commons License 2005.03.09 0 0 361

én nem hiszem azt, hoyg a kormány álhírei ezek a fake szerű listák, meghogy el akarja terelni a figyleme a gazdatüntetésről, utóbbi már csak azér is hülyeség, mert a gazdák/tömegközlekedési dolgozók/ill minden olyan munkakör végzői, ahol látványosan fel lehet lépni, és nem szigorítja ezt nekik törvény (tipkusan szigorítva van: orvosok, tanárok) rendszeres időközönkénti megmozdulási a demokrácia szerves részei mindenütt, és ez így van rendjén, gyülekezzenek, ha megtehetik, és van rá okuk.

 

mellesleg kicsit off:

 

ma kimentem fotzni a tratkorokat, mert jól néznek ki a felvonulási téren, elég zsírok meg fotózgattam a plakátokat is, odajön hozzám két öregaszony, hogy a rendszámokat fényképezem -e, és kissé fel voltak háborodva, én nem értettem mi a bajuk. Aztán rájöttem, valszeg azt hitték, én vagyok a Semjén által vizionált szakállas liberálgeci, aki mielőtt egy kis meszkalinnal megetetné, és megkettyintené fiúunokáit, még ír egy vaskos, fényképes jelentést a kivonult tratkoroktól, ezek után elszégyeltem magam belül, mert ezek az öreg nyannyerek valszeg átélhettek olyan időket, amikor az üldözési mánia nem csak bár egybites agyú hangoskodó sajátja volt, ezért fenti - humorosnak szánt, de egyébként nem az - felismerésemet nem közöltem velük, és kedvesen csak annyit mondtam - ami amúgy az igazság - hogy nem érdekelnek a rendszámok, csak a gépeket fotózom a maguk szépsége miatt.