Alanis32 Creative Commons License 2005.03.07 0 0 90

Köszi Bence a gyors választ!!!!!

 

Nos akkor sorjában: Mester Tomi új nótája eszméletlen jó, el tudnálak képzelni mellette, drukkolok!!! Bár félek tőle, hogy a "faszkodás" benne is benne van, ha jól értelmeztem, mire gondolsz ezzel a szóval:o)))

 

Voltam Adler-en (immár másodszor, mert tavaly nyáron is:o))), nagyon klassz volt, ez most még jobb, mint az első!!! Az egyik oka ennek pont a Civil War volt, no meg az akusztikus blokk....meg az, hogy sikerült közös fotóra kerülnöm Steven bácsival:o))))) Egyébként nem ismerjük egymást, csakhát én ugye felismertelek:o)))

 

Ha visszaolvasol a topicban, láthatod, hogy egy időben elég gyakran láttalak Titeket élőben (fősulis koromban még a koleszrádióban is leadtam néha 1-2 nótátokat:o)))), ezért irtóra örültem amikor meghallottam, hogy újra van a zenekar, de a klipet látva már nem vagyok annyira lelkes.....hát, kiváncsi leszek majd élőben a Sex Action/Kartel bulin!

 

Pusza neked, örülök, hogy dolgozgatsz, remélem láthatunk/hallhatunk majd hamarosan!!!!!

 

Ja, és ha van kedved, meg lehet ilyet kérdezni, tényleg érdekelne, hogy anno miért szálltál ki......akár e-mailben is!

 

 

Előzmény: Locsmándi Bence (89)