csomotamas Creative Commons License 2005.03.03 0 0 174
Üdv mindenkinek!

Tudna valaki nekem beszámolni a VENICE CARD előnyeiről vagy hátrányairól?

Az már tuti, hogy senior kategóriába estem, és ha jól látom a narancs 3 napos kártya 47 euróba kerülne. Talán még 3 euró hogy megkaphatom. Vaporetto 3 napos bérlet talán 22 euró. A kártya valóban használható a Dózse palotában, Muránóban az üveg-múzeumban ill. Buránóban a csipke-múzeumban??? Megéri?Vagy külön-külön csengessek a belépőkért?

Ha egyáltalán valóban kijutok a szigetekre. A dagály miatt olyankor csak a St.Mark tér a durva, vagy úsznom kell nagyjából mindenhol? Cimborám be szeretne nézni egy kaszinóba is

Naná, hogy csak körülnézni! Kinéznek onnan? Van hangulat? Zsozsó nélkül tök ciki lehet…

   A kampanille ill. az előzőekben említett múzeumok így télen is nyitva vannak minden nap?

Vasárnap, hétfő, kedd érdekelne. Ja és az Arsenál vagy a tengerészeti múzeumrol is tud e valaki nekem infót adni?Az autó barátom a Piazzale Roman szeretné letenni, hogy ott közel lenne es talán biztonságos. Ez jó ötlet? Végig autópályán mennénk Bécs felé. Autópálya díjakról ill. egyéb Olasz elvárásokról is szívesen fogadok bármilyen segítő hozzászólást. Előre is köszönöm az estleges segítségeteket. Talán még egy két dolog később eszembe jut.