daud Creative Commons License 2005.02.28 0 0 617

Megdöbbenek azon, hogy mennyi embernek fontos az ügynöklista. Ha megjelenik bármilyen lista, akkor mi van? Ettől most sem jobb, sem rosszabb nem lett az életem, az anyagi gondjaim ugyanigy megmaradtak. Az én drága férjem meghalt, és arról sem a fidesz, sem az mszp, sem az ügynök, sem a tartótiszt, sem Irak, sem Amerika meg bárki nem tehet és senki nem fogja feltámasztani, EMBEREK! nekem ez a nagy problémám. Tisztelt utókor, akkor olyan rendszer volt, most meg ilyen, örüljön mindenki annak, hogy nem élt akkor és foglalkozzon a jövő tennivalóival.  Az egész magyar történelem arról szól, hogy az utód mindig belerúg az elődjébe, és itt leteszem a nagy esküt, hogy a mostani generációt is bármilyen, akármilyen ürüggyel el fogja számoltatni, mer már mér szakadna meg ez a jóóóó hagyomány. Ehhez értenek a magyarok, nem a konkrét dolgokhoz Itt senki nem azzal foglalkozik, hogy mit kéne már csinálni egymásért, közös jövőnkért, hanem mint a pletykás vénasszonyok, a nyálukat csorgatják egy jó kis balhéért és a kispadon mazsolázzák a múltat, beszállnak a politikusok ringlispiljébe, addig sem foglalkozunk piszkos kis ügyeikkel.