Jamie25 Creative Commons License 2005.02.28 0 0 228

szerintem az alapot nyugodtan vállald be magad,ha spórolni akarsz.a munkadíj amit írsz tényleg rengeteg!

- nálunk így zajlott:alap kiásása géppel :20e FT

- alap feltöltése mixer betonnal,kőműves ott volt összesen 3 órát,amíg beleraktuk a koszorút és lesimította az alap tetejét,ezért fizettem 10000Ft-ot(elküldtem,elcseszte)

- zsalukövet felraktuk egy nap alatt,bele a beton ,egész napos meló ,kőművesnek fizettem 12000Ft-ot

-alap feltöltése földdel 3x5000Ft volt a gép díja,ennyi részletben döngöltem meg saját magam,eltartott 3 napig (döngölő béka díja 3x6000 Ft volt)

- aljzatbetonhoz a vasalást mi magunk tettük bele az aljzatbetonba ,Ő simította  betont,mi hordtuk neki.egész napos meló volt,fizettem érte 13200 Ft-ot a kőművesnek

-aljzatbetonozás előtt a zsaluzást apámmal csináltuk meg ,kőműves kijött segíteni a szinteket beállítani slagvízmértékkel és tükröfelületet csináltunk deszkával az aljzatbetonhoz ,ezért fizettem neki 4800 Ft-ot.

Aljaztbeton volt mixer,a többit kevertük.Ha mégegyszer csinálnám akkor csak mixer jönne,nem drágább semmivel és sokkal gyorsabb,ergo nem fizetsz annyi munkadíjat.

Döntsd el,de én azt gondolom hogy ezen lehet spórolni nem is keveset!Persze melózni kell vele bőven!

Üdv:

Jamie

 

Előzmény: Garesz (227)