Jamie25 Creative Commons License 2005.02.28 0 0 225

Szia marinam!

 

Több dolog is volt,ami mellettük szólt!Az említett másik cég tulajdonosa éppen a múlt héten hívott ,hoyg érdeklődjön hogyan döntöttünk!Leírtam neki az érveimet,átküldöm a levelet neked is privátban!

Röviden a következők:

- ugyanerre a műszaki tartalommal 3 millióval kellett volna többet fizetnem nekik...(ez már döntő is volt)

- első körben 400.000 Ft kedvezményt ajánlottak az árból,másodszorra ez már 800.000 Ft lett,ha közvetlenül a gyártó cégtől veszem meg és én intézek mindent!Akkor mennyi hasznuk van rajta ,ha le tudnak engedni ennyi pénzt?

- a tulaj bevallása szerint piacot keres ennek a terméknek-köszönet az őszinteségéért!!!- én nem kívánok azok közé keresni,akik a vagy sikerült/vagy nem kategóriába kerülnek...

- Slapakék rendelkeznek megbízható referenciákkal,régóta működnek és alacsony haszonkulccsal dolgoznak,sok oylan dolgot vállaltak amit más cég nem:pl. ne kelljen leraknom 50%-ot a ház megrendelésekor(mi van ha egy cég holnap csődöt jelent?a 9 éven keresztül spórolt pénzem elúszna...)arról nem is beszélve,hogyha nincs ennyi készpénzed ,akkor a bank sem egészíti ki,hiába ítélték meg a hitelt!csak ha 40%-ig be van már építve a ház!Ennyi pénz meghitelezéséről mások hallani sem akartak...

 

Ami tudok,hoyg itt a házamat bármikor megnézhetem hogyan készül,látom hogy megjött az anyag...itt az Ő érdekük hogy felépítsék a házat,mert addig nem kap pénzt a banktól!A készpénz,amit anyagelőlegre átadunk,még a faanyag árát sem fedezi,így nekik is veszteség lenne megvenni.Igaz hogy minket régóta ismernek és talán egyedi esetünkről van szó,de nkünk megelőlegeztek sokmindent,teljesen ingyen...nem akartak mindenáron eladni,hanem mindig ugyanazt az árat mondták,ha valamilyen részletre rákérdeztem...legjobb példa,hogy a hőszigetelést együtt kerestük ki a neten és az ott található áron írtuk bele a szerződésbe!!!Nem tettek rá semmit...lehet hogy kap rá kedvezményt,de az már legyen az Ő dolga...

 

Összességében ezek miatt választottuk őket!

Üdv:

Jamie

 

Előzmény: marinam (222)