Tiger205 Creative Commons License 2005.02.27 0 0 3402

Hamburger írta:

 

a MH egy szigorú bürokrácián alapuló szervezet. Egy katona számára már a szolgálati út megkerülése is komoly erkölcsi problémákat vet fel, nem hogy a nyilvánossághoz való fordulás! "

 

 

Erről van szó! Ha ilyen szervezet, mit ér egy ilyen beírás? Öngyilkosságon kívül...

 

Engem inkább az érdekel, hogy:

Mi késztet egy tisztet arra, hogy ehhez a formához nyúljon, hazaérkezése előtt pár órával??

(ezzel mondjuk kicsit túl mélyre mentem, nem tagadom)

 

 

Amúgy a  honvedelem.hu forumot ezért tartottam kicsit "értelmetlennek" - pont azt nem lehet megírni (titok), amit érdemes lenne.

Így mehet a dumcsi a ruházatról pl. (bocs Hamburger, nem ellened írok), de  a lényegi dolgokat úgysem itt kell és lehet jelezni.

 

Szóval én nem értem Rolandot, miért ebben a formában emelete fel szavát, de nem bánom, hogy ez történt, mert (mint ahogy valaki "odaát" írta), felfakadt egy kelés...

 

Bár már az előző, hazautazásos kérdésfelvetését sem értettem teljesen (miért nyilt forumos kérdés - illetve ahogy írta, kérés - az).

 

Ennek ellenére neki drukkolok, és minden reform mellett elkötelezem magam, csak nem vagyok benne biztos, hogy ez az akció a seregen belül pozitív megitélést ér el, illetve ennek a hatása pozitív lesz-e (ismerve Havril vezr. "sarkosságát")

 

 

Úgyhogy én is inkább hallgatok, azt lássuk mit hoz a jövő hét !?

 

üdv:

TGR

 

Előzmény: Hamburger2 (3401)