trikó Creative Commons License 2005.02.23 0 0 2526
Köszi a választ, de azt finoman hozzátenném, hogy NINCSENEK JÁRDÁK mint azt lejjebb is írtam.

Az útfelület karbantartása tudomásom szerint önkormányzati feladat, csakúgy mint a köztvilágítás. erre nem esküdnék, de tudomásom szerint mamár lakhatási engedély kiadásának feltétele a közvilágítás egy VÁROSBAN.

A helyzet az én meglátásom szerint kizárólag az önkormányzati feladatok báremilyen okú el nem végzése miatt áll így ahogy.

Kommunális adót valószínűleg csoportosan nem fog fizetni a társaság nagy része, lévén a fél utca együtt költözött ide, a normális bejelentésekkel, kérésekkel az önkormányzat nem foglalkozik. (Tudomásom szerint egyébként a településmintegy fele nem hajlandó fizetni az alat tárgyalt visszásságok miatt).

Itt történt a baleset (Ez Szigethalom szinte pontos földrajzi közepe). Ezt az utcát a polgártmester nekem írott levele szerint járhatóvá tették, és vízelvezető árok épül(t). múlt évben.






Itt pedig egy megépült vízelvezető árok a szomszéd utcában. Sehova nem vezet, viszont a kapubeállók víz alatt állnak:





Másik kérdés: ha honlapot indítok a városvezetés munkájának dokukmentálható visszásságaival kapcsolatban, az sért-e valamilyen jogot?
Előzmény: Kovács Béla Sándor (2525)