KanOne Creative Commons License 2005.02.21 0 0 209
">>>Azért a "Viki" elmúlt tizenöt évi forgolódásához képest a többi csak egy laza hátraarcot csinált azon a bizonyos damaszkuszi úton. (Nem beszélve arról, hogy Orbán milyen hithű kiszes volt a gimiben)"

Nekem ezek tök hasonló hátraarcok.
A forgolódásnak én a baloldalinak mondott MSZP politikusainak kétfelé nyilatkozását, és egyfelé cselekvését tartom.
Egyébként egy politikus ideológiai háttere csak egy dolog, a fontosabb az lenne, hogy intézkedései mennyire szolgálják az ÉN érdekeimet.

">>>Ugye megbocsátható, ha a hírtv-t nem tekintjük maradéktalanul hiteles forásnak?
Mellesleg a nyugdíjkassza mikor volt tele? A beszedett járulékokat üstöllést kifizetik. Ilyen a rendszer."

Ezt Antall József jelentette ki sokak előtt, de gondolom utána lehet nézni, nem kell hinni a HírTVnek. Mit tekintesz hiteles forrásnak ?

u.i.: az Orbán-éra végén faszán vezettünk a legtöbb mutatóban a keleti blokk országai között, most faszán a végén kullogunk szinte minden mutatóban.
Az EU is beintett.
Ahogy Mumu szokta mondani : "Kívülről talán objektívebben látnak bennünket, mint mi magunk".
Előzmény: schpenoth (208)