tivadar Creative Commons License 2005.02.20 0 0 203

Ne haragudj, az én nővérem, (aki kb.annyi idős mint te, és szintén özvegy, és 56 óta Ausztriában él)  szintén itthagyta ezt az országot, 22 évesen, és neki sincs valós képe az itt történtekről, de legalább nem is mond véleményt...

Tudod, én "kalandvágyból itthon maradtam", megpróbáltam tanulással felülemelkedni a proletárdiktatúrán és kimaradtam a párttagság örömeiből is.  Amim van, (nem sok, de) azt nem a piros könyvecskémmel szereztem, hanem munkából.

ÉS nagyon undorító, hogy azok, akik 50 kemény évig baloldalról, egyenlőségről prédikálva végiglopták az országot, mélyen benyalva az orosz elvtársaknak, s a Nyugatot  pocskondiázták nap-mint nap, a kapitalizmus rothadását jósolva -- most UGYANEZEK (vagy fiaik) magyarázzák el a kapitalizmus lényegét, a vállalkozások alapjait, jogról és erkölcsről pofázva, MOST Amerika se..ét nyalják ugyanolyan csapásszámmal.

Ha holnap bevonulnak hazánkba az etiópok, ezek itt mind etióp-szakértők lesznek...

Ha valakinek ehhez van gyomra, hát szeresse őket! Nekem nincs. Akkor már 100x inkább Orbán Viktor és csapata.

tr.

Előzmény: Boszorka (186)