Zöldferi Creative Commons License 2005.02.15 0 0 3207

Tényleg,pár szó a Hammers - Bluebirds-ről.

Délután 1-kor kezdődött a meccs.Erre reggel 10-kor közölték a pénztárban,hogy jegy az aztán nincs.Nem adtuk fel,föl-alá sétálgattunk,hátha meglátunk valami "arab jegyüzért".Végül 2 security embernél vágódtunk be,azok vittek be,igaz a "kakasülőre".Iszonyú nagy volt a rendőri készülődés a meccs előtt.Gondolom,ennek az lehetett az oka elsősorban,hogy előző nap az angolok kikaptak rugby meccsen Cardiffban./Egy pubban néztem Wales drukkerekkel,ment is a zrika/Egyébként is baromi sok zűrös figurát láttam West Ham-ben.Szóval amikor megérkeztek a Wales-i bányászfiúk,keményen fogták őket.Ment a bruszt rendesen a fanok között,de csak verbálisan!

Maga a meccs színvonala azért hagyott némi kívánnivalót maga után,de úgy láttam,nem ez volt most a lényeg.A két "B-közép" dalaiból kiindulva az volt az érzésem,hogy nem is West Ham - Cardiff meccsen vagyok,hanem Anglia - Wales-en.A hangulatnak mindenesetre jót tett.

A Hammers végig csak erőlködött,nagy mákjuk volt azzal a talált góllal.Az viszont igaz,hogy a jó öreg Teddy bátyánk még mindig nagy penge.

Sajnáltam a végén a Cardiffot,nem érdemeltek vereséget.AHammers pár pontra van a Sunderlandtól,de azok szerintem nagyságrendekkel jobbak,láttam őket a Wolves ellen.Persze lehet,hogy az egyik rossz napot fogott ki,a másik meg jót.

Ja,a West Ham shop nagyon király!!!