belll Creative Commons License 2005.02.14 0 0 1473

Kedves Tanú!

Az ilyen hozzászólások csak megerősítenek abban, hogy ne menjek vissza a Hitgyülibe.

Ne áltatsd magad! Az ilyen hozzászólások nélkül sem jönnél vissza.

 

Te még nem próbáltál elmenni a Hitgyüliből

Én nem de a 15 év alatt láttam egy-két elmenetelt, és onnan tudom, hogy az nem jár együtt törvényszerűen ekkora hisztériával, pláne évek mulva is ekkora utánnyafogással.

 

Most tifelétek az a trendi, hogy Nemes Pál sokak életében okozott súlyos törést.

Az én életemben Szanitter Zoltán okozott súlyos törést.

Nincs ilyen trendi, mellesleg az okozhat neked sérülést akinek hagyod.

 

Neked is elmondom ezt a történetet.:

Az utólsó BS-es alkalmak egyikén volt. Sándot az it. vévén kiküldte a pásztorokat, hogy áldjanak, imádkozzanak mindenkiért.

A legtöbb imádkozót körülvette a tömeg, lépést sem bírt tenni tőle.

Eközben NP és felesége le-föl járt a lelátókon és a közdőtéren és tette rá mindenkire a kezét akit elért. Az emberek nem mentek elébe, épphogy el nem kerülték.

A hitesek nagy része pontosan érzi, hogy kinek a szolgálatára van szüksége, vagy kiére nincs.

Nagy probléma az, ha mindig mással akarod a bajaidat megoldatni. Ideje lenne már hogy felnőttként önállóan szabadon keresd Istent a gondjaiddal, és nem mindig valami szolgáló testvér tanácsait keresni.

 

Tifelétek az a trendi, hogy az Autonóm gyülekezetben rosszul érzik magukat az emberek.

Marhaság. Nincs ilyentrendi. Aki rosszul érezte ott magát, azok már elmentek onnan is (sokan), aki meg rosszul érzi magát ott és ott van az meg hülye.

 

Ha valaki ezek után még azt mondja, hogy én keressem meg őt,

Barátom, nem tudom ki mondta ezt neked, de én azt mondom, keresd inkább Istent és akkor nem tud senki megsérteni téged.

 

Nem maradt más, mint hogy megtanuljak együtt élni a bajokkal, innen a szenvedés.

Inkább Istennel éltél volna együtt a bajok helyett, akkor nem szenvedtél volna. De akkor legalább ne a HGy-t okold a szenvedéseidért, mert épp az imént mesélted el, hogy mi volt az oka.

Barátom, itt az ideje! Légy férfi, felnőtt ferfi!

üdv

belll

 

 

Előzmény: tanú (1468)