titolesz Creative Commons License 2005.02.11 0 0 41061

Antalya, február 11., 16.25 Második "török" edzőmeccsét megnyerte a Loki.

A nyitányon elért 0-0 után ezúttal a koreai Bucheon együttesével mérkőzött a Törökországban edzőtáborozó DVSC. A magyar csapatból főleg azok kaptak lehetőséget, akik az első, Tobol elleni találkozón nem jutottak szóhoz. Igaz, a csapatban újra ott volt Éger László, aki az első meccsen könnyebb sérülést szenvedett, valamint végigjátszotta a találkozót Böőr Zoltán is, aki tétmeccsen utoljára 2003 novemberében lépett pályára. Sokáig gól nélkül küszködtek a csapatok, mígnem Sitku a 76. percben betalált. Ekkor még egyenlíteni tudtak a koreaiak, az utolsó percben azonban az újonnan igazolt szerb támadó, Kolakovic büntetőjével megnyerte a meccset Supka Attila együttese.
DVSC: Tomic - Kiss, Éger, Hegedűs, László - Böőr, Nikolov, Dzsudzsák, Halmosi - Kolakovic, Sitku