andreb Creative Commons License 2005.02.11 0 0 121

Sziasztok.

Ne haragudjatok hogy zavarok, nekem is majd 2éve ilyen gepem van, szinte csakis automata modban hasznalom, ugy 2000foton vagyok tul, mindegyiket a legjobbhoz kozeli felbontasban csinaltam. Mutatok nehany kepet izelitoul, hatha meggyozok valakit ki eddig bizonytalankodott benne milyen jo is ez.

Sziklarol ugro embert fenykepezni szerintem gyors mozgasnak szamit, es lass csodat tokeletes lett(szamomra)

Aztan ejszaka vaku nelkul kezben tartva UV fenyben skorpiot fenykepezni Stavrosban szerintem megint csak nem gyenge dolog...meg aztan volt vipera is...

Aztan ha sok szep uzenetet irtok (:-)) rakok fel olyan ezzel a geppel keszitettkepeket is, amikor tavaly juniusban egy Horvatorszasgi motoros turan folyamatosan menet kozben fenykepeztunk...Van autopalyan 200feletti kep is, de nagy resze tenger, hegyi utak szerpentinek, majd a vegen egy szep baleset kepei is...illetve ami a motorbol maradt  olajfolton torteno megcsuszas utan...

Hal istennek azota vettem meg egy ugyanolyan vadi uj motort is, azzal is keszult mar egy par kep.

Aztan Gorogorszagba menet 220felett persze csak kocsibol, de ugy is keszultek kepek.Mind hibatlan lett:-) Persze ami nem sikerult, kuka, de ez eskuszok csak minden 30-ik kep volt.Szoval dicseretet kerek es kaptok meg olyan kepeket hogy a bugyitok lecsuszik...:-)))))

 

 

 

 

http://fototar.origo.hu/pages/imageview/page-definition.jsp?ID=23165