bolygohollandi Creative Commons License 2005.02.10 0 0 637

:))

:))

 

Aha...egy "érett nő" váleménye számomra mindig mérvadó!

 

..akkor tehát ha jól értem...tanulok, tessék nekem segíteni, nem ledorongolni, buzog bennem a tudás- és (baszás)vágy, én tapasztalatlan vagyok, tessék nekem elmondani, miképpen is kell - csak hogy tanulságul szolgáljon számomra...:))

 

Szóval akkor tehát hogyaszongya ("in medias rés" - csak hogy én is felmutassak valami latinos ingyombingyomot):

 

- Mennyi az idő?

- He?

(erre át kell menni nemzetközibe)

- Vieviel time is it?, Szkoljko császi - erre lehet, rosszul emlékszem, de nálunk ugyis az ukrán sztájl dívik, azt meg nem tudom (de gondolom, lehet mutogatni), én csak arra emlékszem, hogy a kulcsmondat: "já nye szmog prigátovityszjá k étámú uróku pá sziméljnyim ábsztájátyilsztvijám" - mármithogy: erre az órára nem tudtam fekészülni családi okok miatt"

 

...szóval hagyjuk a dumát (orosz főtanács, parlament, mittudoménmi).....értem, szóval az időkérés sem kell.

 

Elég inteni a hetes busz csuklójából, csuklóból?

Esetleg farkakat lengetni (szintén csuklóból)?

Ha egy érett nő akar, akkor akar, akkor úgyis megszerez engem?

Akkor várjak tétlenül?

 

Jó!

 

Aszondod, "ha egy nő vevő"

 

Ezt értem, ez tetszik; erre képeztek 20 éve, 5 éven keresztül!!!

 

Akkor építek egy rendes rezgőkört - no meg egy adót hozzá, és ha a banya rezeg.... vagymi.... akkor tudom, mehet a méta....

..szóval ha vevő a nő...én meg adó vagyok..és ugyanazon a frekvencián....értem...ahá!...ezért a kérdés tehát: mennyi az idő?!....

Előzmény: jinjang (636)