nyman Creative Commons License 2005.02.09 0 0 75

Tudom, en huje vagyok, meg rasszista. A magyar diplomaimat az ecserin vettem, a svedet meg a goteborgi feketepiacon. Egyebkent meg az hogy a faszba jon ide, hogy ki milyen huje?

 

Nezd bazze, a mezei magyar utlevelem miatt is jo parszor kulonboztettek meg hatranyosan es ha hiszed ha nem, a borom szine miatt is kerultem mar hatranyba a munkaeropiacon. Na jo nem Magyarorszagon. Szerencsere olyan atrocitasok nem ertek, mint a hujjepatikus kartacs esetet. De ettol nem allok neki vonyitani, mint ahogy ez a pina tette.

 

Nezd tovabbra is csak egy idiota liba hiszteriakeltesnek tartom az egeszet. Biztos menstrualt es egy kicsit erzekenyebben fogta fel az utlevelellenorzest.

 

Na kozben megtalaltam az eletrajzat a neten. http://www.szdsz.hu/index.phtml?op=ki-kicsoda&kicsoda=102 . Nem akarom bantani, de csak egy munkaeropiacon sem tul komoly bolcsesz diplomaja van (kommunikacio szak, egyenerteku a ruhatarossal). Valszeg ezert lett politikuss, mert nem ert semmihez. A nyelvtudasa szintje nincs megemlitve. 

 

Ezt csak azert irtam, mert masnak a szellemi kepessegeinek a fikazasa, nekem is konnyen megy. Szellemileg nem egy megterhelo feladat, az ember ket agysejtel is kepes ra :DD

Előzmény: bendegrúz (57)