k08 Creative Commons License 2005.02.08 0 0 586

Én sem vagyok BA Rt. dolgozó, de nem hiszem hogy hozzád hasonló emberekre lenne most ott szükség :-))

 

Nem viricsit védtem meg. Mikor bajotok van valamivel a reptéren, egyből fikázzátok a BA Rt.-t (akkor is mikor semmi köze hozzá), és az ott dolgozókat is teljesen lehordátok, hogy mekkora barmok, hogy egy ilyen cégnél dolgoznak.

Mégegyszer hangsúlyozom, nem BA dolgozó vagyok!

 

 

> Mesélj, mi a szabály?

Nagyon egyszerű. Keritésen kivül azt fényképezel amit akarsz, viszont a repülőtér területén mát nem annyira. Gondolok itt rendőrségre, határőrsége, bitzonsági vizsgálatokra stb. ezt szerintem sehol nem veszik jó néven.


> Mesélj, konkrétan melyik reptereken nem lehet fényképezni a teraszról és távcsövezni, ha El-Al jön?

Nem tudok róla, hogy a teraszon nem lehetne fényképezni. Ha ELAL gépet fényképezel és rádszólnak, akkor az valószínű az ELAL biztonsági.

 

> A teraszon akik zaklatnak, azok tejfölösszájú magyarul nem beszélő (angolul is alig) taknyok, akik nem igazolják magukat.

 

Próbálkozz héberül :-)) Mágneskártyájuk van? Na és? Ferihegyen nem használ senki mágneskártyát. Viszont az OTP-ben lehet hogy elfogadják :-)

Előzmény: IL-96 (581)