Gól35 Creative Commons License 2005.02.06 0 0 389

"Barát. Hetek óta azt bizonygatjuk, hogy az MLM rendszerben az alapítókon kívül senki sem lesz jómódú. "

 

Miféle alapítókon kívül?

 

Több tucat embert ismerek akik az mlm-ben csak a mi cégünknél akik, kétszer-háromszor annyit keresnek, mint ami a jövedelmük, vagy jövedelmük volt előtte.

 

 

Ha valaki kétszer, háromszor többet keres, mint előtte, vagy amit tudna a hagyományos üzletben, akkor az nem jó?

 

Második mondatomban nem írtam, de ismerek olyat is, aki milliós jövedelmet keres ebből az üzletből, hogy nem az elsők között csatlakozott, hanem több év múlva!!!

Ilyenek minden más mlm cégben vannak.

Mindenki annyit keres ebben az Üzletben, amennyit akar és amenyiért tesz is, hogy elérje.

 

Ha létrehozok egy hagyományos céget, de semmilyen marketingtevékenységet nem végzek, akkor bukom a befeketett pénzemet.

Nálunk, ha ugyanezt a tevékenységet elhagyom, akkor nem bukok semmit sem. Mert ami megvásároltam olcsóbban, mint a gyógyszertárban vagy maxval boltjában azt megettem, vagy eladtam haszonnal.

 

Viszont ha megcsinálom amit kell, akkor igenis először többet fogok keresni és több szabadidőm lesz, később jómodú leszek.

 

Mert én nem hazudom azt, hogy itt valaki azonnal milliókat fog keresni.

 

Mert ezt emberek állítják, és nem reális. Ahogyan egy hagyományos üzletben sem az, hogy két hónap után dől a lé.