nagyévike Creative Commons License 2005.02.03 0 0 8555
Hát nem tudom... Sok minden nem volt régen, ami ma van. Ilyen a farmer is.:-)) Mégis elfogadjuk. Változnak az idők, és az ízlések. Ennyi erővel gyakorlatilag az egész életünkre rá lehet mondani, hogy egy nagy reklámhadjárat következménye. Mégsem dobhatunk el mindent! És ha valaki meglátta a tv-ben a székszoknyát, és megtetszett neki, akkor miért ne? Az ebernek így is (sajnos vagy nem sajnos) tágul a látóköre, az új dolgok hatással vannak ránk. Nekem tetszik a székszoknya, de nem lesz, mert nincsen rá anyagi lehetőségem, és igen! Azt mondom legyen jó a kaja meg a zenekar. A székszoknya az csak egy másodlagos dolog, ami tetszik, de ha nincs rá keret, akkor nincs. Attól még lehet jó az esküvő. :-Én egyébként értem mit akarsz mondani, csak ne akard mindekire ráhúzni, akinek tetszik a székszoknya. Nem mindegy, hogy reklámból meg trendiségből veszed, vagy azért, mert úgy szebbnek látod a termet!:-) Szerintem inkább az a baj, ha valaki azért veszi, mert trendi, és nem azért mert szépnek látja. Azért pedig senkit nem kell lefikázni, mert székszoknyázna, mint ahogy azért sem, mert valakinek piros volt a menyasszonyi ruhája... :-)
Előzmény: freesleep (8554)