V6lacko01 Creative Commons License 2005.02.03 0 0 207

Szaisztok!

 

Egy aranyos történet mára. Tegnap óta a lakásomban (és kizárólag ott, a folyosón pl. már nem) forgat az RTL KLUB "Ötletház" stábja. Vagy 15 "jómunkásember" + Palotás Petra (Figyelem, Ő már foglalt, ugyanis unafraid csaja:-) és Kasuba L. Szilárd. Vicces lehetett, ahogyan jöttek be a házba nagy kamerákkal meg egyéb kütyükkel és meglátta őket az építésvezető, aki természetesen nem türhette a dolgot, de személyesen nem mert odajönni, hanem Józsit (a mai portásunk - egyébként jó gyerek) küldte maga helyett, hogy közölje, az ép. vez. megtiltotta a forgatást a közös területeken. Persze Ő felfogta, hogy csak a lakásomban akarnak felvételt készíteni és nem avatkozott közbe. De azért ez a "nem zörög a haraszt..." tipikus esete, nem? :-)))

 

Rose: Először is köszi a cérnát, sajnos tegnap olyan fáradt voltam, hogy elaludtam, miközben befűztem a tűbe... (na jó, ez kis túlzás, de tulajdonképpen majdnem ez történt)

Az ügyésszel kapcsolatban annyit, hogy szerinte, ha az adásvételin 143 lakás szerepel, egy a 7. em.-i az már a 144.-ik, akkor az mindenképp problémás lesz a beruházónak. Ezt persze kifejtette bővebben is, de az túl hosszú ahhoz, hogy leírjam. Majd ha visszaadom a cérnát... :-)