Zak Creative Commons License 2005.01.29 0 0 10
Jéééééé aszittem csak magammal fogok beszélgetni :-) ezért is merült el a topic.

Nagytarcsát annyira nagyon pontosan én nem ismerem sajna... az biztos, hogy a többi környékbeli falunál nyugalmasabb és "falusiasabb". Igaz, lakótelep itt is van, de nem gáz. Nincs olyan tömegközlekedés, ami a többi helyen, tehát se HÉV, se kék busz, se vonat, ergo csak sárga busszal vagy kocsival lehet közlekedni. Jó kis szlovák falu (mint majdnem mind a környéken), mindig látni az öregasszonyokat népviseletben :-) Ennek megfelelôen nem túl nagy az átmenô forgalom, nem annyira erôsen "betelepülôs" falu, mint Kistarcsa vagy Kerepes, ahol lépten-nyomon új építésû házakba ütközik az ember. Sz'al szerintem nyugis, tipikus Pest-közeli falu, ha építkeznék és tutira tudok autóra támaszkodni, komoly esélyes lenne. Mindenesetre megkérdem majd szomszédnénimet, ha összefutok vele, asszam a lánya vagy az unokahuga 2-3 éve költözött oda, biztos tud valami tutit mondnai.

Esetleg még Isaszegen lehet érdemes körülnéznetek; igaz, kicsit messzebb van, de azt hallottam, hogy ott most elég kedvezô telekárak vannak szép helyen, a falu/erdô szélén, új nyitású utcában, nem a... ööööö... hogyismondjam... nemzetiségi fertályán a falunak.
Előzmény: Bogie (9)