Törölt nick Creative Commons License 2005.01.27 0 0 651
Sziasztok.Többen is érdeklődtetek a pálinkafőzőről,ezuton is bocs mindenkitől,hogy nem külön megy a válaszom,hanem itt. Szlovéniában mezőgazdasági boltban vásárolható.Anyaga réz,én a 80 litereset néztem,de van más méretben is,jövő héten megyünk venni,akkor képet is teszek fel róla.Duplafalú ,ez azért jó,mert nem ég le benn a cefre.Alapból fatüzelésű,de a gézzsámoly is befér a tűztér ajtaján.Ránézésre nagyon jó minőségűnek néz ki,de a szlovének jót csinélnak,ugyhogy szerintem a minőséggel nincs gond. A 80 literes ára 128.000 tolár.1 tolár most1.04 forint,tudok segíteni,ha valaki akar venni.Célszerű Rédicsnél átlépni a határt,onnan 2 km a Lenvai üzlet,Muraszombat +35 km,talán jövő héten meglátogatjuk,leírom a választékot,ha megjöttünk.Egyébként,és ez most a borosoknak is szól,a tárolásra való csapos krómtartájok is lényegesen olcsóbbak,az itthoni árak feléért,2/3-áért lehet megvenni kint,gyártótól függően.Lendva azért jó,mert szinte mindenki beszél még magyarúl,és a forintot is elfogadják minden üzletben,csak valami fillérekkel rosszabbúl számolják,de ez 1-2 ezernél nincs több.És aki szereti a tökmagolajat,az első sajtolásúból feltétlenül vegyen.Minden nap benézek ide,ha van kérdés,ide írok.És mégegyszer,segítek,ha valakinek kell.Ezúton is üdv mindenkinek.