Dehogyis Creative Commons License 2005.01.26 0 0 894

Egy dologban igazad van. Kőkemény elvárásaim vannak. Sosem alapozok másra viszont, mint a korrektségre. És még mielőtt félreértenéd ez nem azt jelenti, hogy ha elmosogattam, akkor odaállok a párom elé, hogy most ő jön, és vigye le a szemetet. És én már háromszor hoztam be reggel kávét, akkor most hozzon már be ő is. És nem jelenti azt sem, ami Neked annyira megtetszett sztem a saját szavaid között, hogy ne tennék meg valamit szívesen csak azért, mert neki jó.

Nem hiszek az olyan embereknek, akik azt állítják magukról, nincsenek elvárásaik, csak azért cselekszenek, hogy a másiknak, a szeretettnek jó legyen. Ezért nem, hiszek Neked sem. Még nem láttam olyan embert, aki előbb utóbb ne elégelte meg volna azt, hogy folyton ő ad. Csak olyan embert láttam, mint Te, aki szeret a saját jóságának fényében sütkérezni. Ha rosszindulatot tételeznék fel a szavaid mögött, azt mondanám álszent vagy. Így választhatsz a naív és az önáltató között.

 

A 880-as hsz-ben feltett eddig válaszra nem méltatott provokatív és unalmas kérdésedre a válasz:

Nem hajítom ki a párom, ha jó volt neki máshol, de kihajítom, ha többször jó neki máshol, mint velem.

Előzmény: pasa_ (891)