atlantisz2004 Creative Commons License 2005.01.24 0 0 330

Szia!

 

nem tudom, ki it ért "érett" nő alatt, úgy látom a legtöbben náluk idősebb nőt, de lehet, hogy sokan a 40 körüli nőkre gondolnak. Jómagam a nálam 7-10 évvel idősebbeket értem rajta, de semmiképpen nem a 35 év alattiakat (az érintettektől ezúton kérek elnézést..:-)))

 

Mitől kihívás???  Én úgy vélem, Karinthy után szabadon, hogy férfi csak egy nő mellett lehetek. Így azonnal kiesik egy teljes korosztály, akik, már elnézést, de a sexen kívül nem sok mindenre használhatóak, tulajdonképpen még arra sem... perzse csak akkor, ha elfogadjuk, hogy a sex nem pusztán a dolgok nyershús jellegét jelenti, hanem valami intellektuális tartalmat is.  Kissé leegyszerűsítve, nem árt, ha az illető hölggyel lehet beszélgetni is.

 

Tapasztalataim szerint egyébként az idősebb és a műveltebb nők sokkal "intuitívabbak" az ágyban (van asztalon, vagy földön, vagy bárhol...) Több olyan fiatalabb partnerem volt már, aki csak az ágyban volt hajlandó...most erre mit mondjak??? Az életkedvemet is elvették...

 

Egyébként anno 27-28 lehettem, amikor 40 körüli (férfi) üzletfeleim kifejtették, hogy ba..ni csak az idősebb férfiak tudnak, a fiatalok "csak taknyolnak".  Azt hiszem valahogy így van ez a nőknél is...

 

:-))) 

Előzmény: Llywelin (328)