kiskatka Creative Commons License 2005.01.22 0 0 72
Én benne vagyok bár engem kisebb kár ért, de velünk dubai ügyben cs.sztek ki. A részletek az abu dhabi topicban. van hozzá ügyvéd, vagy keressek? én magam ugyan az vagyok, de kismama, viszont szívesen segítek a szervezésben. én nagyon haragszom rájuk. szeptembertől január 20-ig hitegettek azzal, hogy abba a szállodába visznek, amiről az utazási szerződésünk szólt, és kb. 650.000.-Ft-unkat használták (és nem csak a miénket, hanem másokét is, akik lemondták ezt az utat, mert nem vagyok ezzel egyedül) és most még nekem kell várni, hogy nagy kegyesen visszaadják-e annak az irodának, akitől az utat vettük. Plusz mehetek sokkal drágábban nyaralni, mert most már kicsit nehezebb valamit találni, mint mondjuk ősszel volt. És pofátlanul a szemünkbe hazudtak, amikor decemberben érdeklődtünk, hogy biztosan az a szálloda lesz-e. És rákenik a partnerirodára, hogy ők mondták, csak a partneriroda felejtett el szólni. Mivel mindenütt ez a koreográfia, gondolom így volt kitalálva. azt gondoljuk, hogy a szálloda, amit hirdettek soha nem volt reális lehetőség, csak reklám. És sokszor 650.000.-Ft-nak elég sok kamata van félévre, amit most szépen benyeltek. Lényeg, a lényeg pereljünk. Mert amit a tsunami ügyben műveltek az meg egész egyszerűen szégyenletes.

Előzmény: zoltankesz (69)